Çavuşoğlu Büro Mobilya 1989 yılında sayın merhum Mehmet Bozkurt tarafından kurulmuştur. Firmamız sektöre perakende satış ile başlayıp 2004 yılında ikinci showroomunu açarak faaliyet alanını genişletmiştir. 2013 yılından itibaren evlatları tarafından yönetilen Çavuşoğlu Büro Mobilya LTD. ŞTİ. ilk günden itibaren kaliteli hizmet ve satış sonrası destek ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.


27 yıllık geçmişiyle sektörün önde gelen firmalarıyla istikrarlı iş ortaklıkları bulunarak özel sektörde ve devlet kurumlarının ofis mobilya tefrişatlarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekibimiz ve bünyemizde bulunan içmimarımız ile birçok anahtar teslim ofis projelerine, milli eğitim bakanlığına ait ‘zenginleştirilmiş kütüphane ‘ projelerine, konferans salonu yapım işleri gibi büyük projeleri de yapmaya devam etmektedir.


Kendini yenileyen ve geliştiren bir vizyona sahip olmanın getirdiği gelişme ihtiyacı ile 2014 yılında Pierre Cardin ofis mobilyaları Denizli ve bölge bayiliği alarak 750 m2 alana sahip showroom u ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Aynı zamanda 2006 yılında ‘kalite üretilir’ fikriyle kendi ürünlerimizi üretmeye ve ürün bakım işlerini gerçekleştirip satış sonrasında kaliteli hizmet sunmak amacıyla imalat şirketimiz kurularak ‘Bürotrend’ markamız oluşturulmuştur.


Ekim 2016 yılında koltuk imalat bölümümüz şirket bünyesine dahil 300 m2 açık -900m2 kapalı alanı olan yeni yerimize taşıyarak hizmet vermeye devam etmektedir.


Firmamız; genç ve dinamik yapısı ile kişiye ve yaşam alanlarına özel, farklı renk ve modellerde mobilyalar üretmektedir. Ergonomik ve fonksiyonel tasarımlarla çevreye ve insana duyarlı ürünler sunmayı amaç edinmiştir. Çavuşoğlu büro mobilya ailesi, bugünlere gelmesinde gösterdiği dinamizmi, hedeflerine ulaşmak için gösterdiği kararlılıkla, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir.


Yukarı Çık